Hartola Golf

Kaikulantie 79, 19600 Hartola
Caddiemaster: 010 231 2380

Palvelupäällikkö
Sanna Valjakka
010 231 2382
toimisto@hartolagolf.com

Toimitusjohtaja
Tera Heinonen
010 231 2385
tera.heinonen@hartolagolf.com

Kenttämestari
Ville Virinsalo
010 231 2381
ville.virinsalo@hartolagolf.com

Ryhmävaraukset sekä osake ja pelioikeusasiat
Tera Heinonen 010 231 2385
Sanna Valjakka 010 231 2382

Jäsenasiat, Hartolan Golfklubi ry
Sanna Valjakka 010 231 2382
toimisto@hartolagolf.com

Sijaintimme

Hartola Golf Oy

Hallitus

Puheenjohtaja
Pekka Raitala
0500 420 347
pekka.raitala@me.com

Varapuheenjohtaja
Teuvo Salento
040 512 7400
teuvo@salento.fi

Anita Tuohino
050 338 5614
anita.tuohino@sok.fi

Marja-Riitta Mäkinen
045 892 2488
marja-riitta.makinen@luukku.com

Markku Salimäki
050 383 7385
mantynen.salimaki@kolumbus.fi

Jyrki Uusitalo
041 461 2328
uusitalo.jyrki@kolumbus.fi

Hartola Golf ry

Hallitus

Puheenjohtaja
Aki Kurronen
050 554 5070
aki.kurronen@entalcon.fi

Kapteeni
Antti Vepsäläinen
050 313 8483
atvepsalainen@gmail.com

Kilpailutoimikunta
Teuvo Salento
040 512 7400
teuvo@salento.fi

Klubitoimikunta
Tomi Lehtonen
040 503 3102
tomile@kolumbus.fi

Naistoimikunta
Anita Tuohino
050 338 5614
anita.tuohino@sok.fi

Senioritoimikunta
Eero Mäkäräinen
0400 469 994
eero.makarainen@gmail.com

Jaa tämä sivu...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn